Tama 16x13 Concert Tom CCLT16D-TPB
Tama · concert tom toms
Buy Signal
Fair Value
Price near historical average — neutral outlook
Confidence: 50/100
RSI (14)
Need 15+ data points
Volatility (ann.)
Need more data
30d Momentum
Need 30+ data points
Price Position
No 90d range data
EMA 20
EMA 50
Need 50+ data points
90d Low / High
30d Forecast
→ Stable
Price History
Current
Change
-0.4%
Volatility
0.2%
Store Intelligence
ThomannThomann
Buy
AI Recommendation EngineRule-based · v1
Fair Value
Confidence: 50%
Reasons to Buy
Insufficient price history for analysis
Risks / Watch Out
No significant risk factors detected
Product Fundamentals
  • Size: 16" x 13""
  • 6-Layered
  • 5 mm thick maple shell